Disse gikk videre i Tippemesterskapet

Wembley: Vinneren av Tippemesterskapet stikker av med en langhelg til London og billett til FA Cup-finalen på Wembley.Arkivfoto: Kristian Rothli

Wembley: Vinneren av Tippemesterskapet stikker av med en langhelg til London og billett til FA Cup-finalen på Wembley.Arkivfoto: Kristian Rothli

Andre cuprunde av Tippemesterskapet gikk av stabelen helga som var. Slik endte duellene i 32-delsfinalen.

DEL

Lokale nyheter – 5 kr for 5 uker

Lofoten: Vinnerne i hver duell står med uthevet skrift. Tallene i parantes viser antall rette i henholdsvis kvalifiseringen, første cuprunde og andre cuprunde.

1. Erlend Berg Farstad, Ballstad (9, 6, 10) – John-Magnus Gjelle, Svolvær (10, 7, 7).

2. Svein Åge Bye, Kabelvåg (10, 7, 7) - Anabella Johannessen, Gravdal (10, 8, 7)

3. Bjørn Gjermundsen, Oslo (11, 7, 8) - Oddmund Vian, Leknes (9, 9, 9)

4. Tor Inge Paulsen, Svolvær (9, 6, 5) - Kåre Jonsen, Kleppstad (9, 7, 6)

5. Alf Jeremiassen, Svolvær (9, 7, 7) - Inge Andreassen, Leknes (9, 7, 9)

6. Guro Håkstad, Svolvær (8, 6, 10) - Fredrik Arnt Johansen, Napp (10, 5, 9)

7. Vidar Thom Benjaminsen, Svolvær (9, 7, 7) - Janne Salomonsen, Leknes (10, 7, 6)

8. Preben Fagerlid, Kleppstad (9, 7, 8) - Steinar Martinsen (9, 5, 8)

9. Dan Didriksen, Kabelvåg (9, 8, 9) - Svenn Arne Hagh, Leknes (11, 7, 6)

10. Birgit Skår, Leknes (10, 4, 8) - Eifred Sæthre, Sørvågen (9, 8, 8)

11. Bjørgvin Atle Justad, Leknes (9, 6, 7) - Einar Benjaminsen, Napp (10, 7, 10)

12. Johan Ingvald Aagaard Nilsen, Svolvær (9, 7, 6) - Jarle Olsen, Leknes (9, 7, 9)

13. Sigurd Thomassen, Leknes (9, 6, 10) - Therese Jensen, Bøstad (9, 6, 9)

14. Tor Arne Fikseth, Ballstad (10, 8, 10) - Ketil Johnsen, Leknes (10, 7, 7)

15. Magne Monsen, Bøstad (10, 6, 9) - Rolf Johansen, Eggum (10, 5, 7)

16. Willy Wikstøl, Leknes (9, 7, 10) - Tor-Inge Nikolaisen, Svolvær (9, 6, 7)

Duellene i tredje cuprunde:

1. Erlend Berg Farstad, Ballstad (9, 6, 10) - Inge Andreassen, Leknes (9, 7, 9)

2. Oddmund Vian, Leknes (9, 9, 9) - Eifred Sæthre, Sørvågen (9, 8, 8)

3. Vidar Thom Benjaminsen, Svolvær (9, 7, 7) - Kåre Jonsen, Kleppstad (9, 7, 6)

4. Anabella Johannessen, Gravdal (10, 8, 7) - Dan Didriksen, Kabelvåg (9, 8, 9)

5. Preben Fagerlid, Kleppstad (9, 7, 8) - Jarle Olsen, Leknes (9, 7, 9)

6. Willy Wikstøl, Leknes (9, 7, 10) - Sigurd Thomassen, Leknes (9, 6, 10)

7. Magne Monsen, Bøstad (10, 6, 9) - Einar Benjaminsen, Napp (10, 7, 10)

8. Guro Håkstad, Svolvær (8, 6, 10) - Tor Arne Fikseth, Ballstad (10, 8, 10)

  • Lofotposten minner om at alle som er videre til tredje cuprunde i
    Tippemesterskapet må levere én 16-rekkers kupong på e-post til
    konkurranse@lofotposten.no
    nnen klokken 09.00 onsdag 22. mars.

Artikkeltags